изпрати публикаци€  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  јрхив  :  »ма ли ƒ€до  оледа?  :  »нтернет връзки  :  Polls
    Ќƒ“, ƒобрич, Ѕългари€ јлбена - Oasis for Holidays   ѕо-добри€т вестник на ƒобричка област

ƒобре дошли в Ќƒ“, ƒобрич, Ѕългари€
 2018-10-16 @ 06:18 EEST
»ран излъга ћароко с автогол в продължението /¬»ƒ≈ќ/
—порт
»ран победи ћароко с 1:0 в двубой от група "Ѕ" на —ветовното първенство по футбол в –уси€. ƒвата тима си поделиха надмощието през първата част, като ћароко стартира силно и в 19-ата минута пропусна 100% положение при разбъркване в наказателното поле на »ран. ѕерсите отвърнаха подобаващо и поизравниха играта, за да натиснат в кра€ на полувремето и —ердар јзмун да пропусне най-чистото положение в полувремето, оставайки сам срещу вратар€ на съперника.

ѕрез втората част опасностите пред двамата вратари б€ха далеч по-малко, като двата тима заложиха  на битка в центъра на терена. »грата пък допълнително се накъса заради н€колко смени заради контузени състезатели четвърт час преди кра€. ƒо кра€ на двубо€ ћароко беше малко по-активни€т тим, но така и не създаде сериозни голови положени€, за да промени нулевото равенство.

Ќервите в кра€ взеха връх и в продължението двата тима едва не стигнаха до бой заради фаул, но реферът ƒжунейт „акър се намеси авторитетно и охлади страстите. ћинута преди кра€ автогол на јзиз Ѕуадуз донесе победата на »ран.

ƒругите два отбора в групата са »спани€ и ѕортугали€ и те излизат един срещу друг в 21:00 часа тази вечер в —очи.

ћј–ќ ќ - »–јЌ 0:1
0:1 јзиз Ѕуадуз (90+5 автогол)

ÐœÐ∞ÑИокоћј–ќ ќ: 12.ћунир ≈л  ажуи, 5.ћехди Ѕенати€, 6.–омен —аис, 2.јшраф ’акими, 14.ћбарк Ѕусуфа, 10.ёнес Ѕеланда, 18.јмин јрит ( 4.ћануел да  оща), 8. арим ≈л јхмади , 7.’аким «иеш, 16.Ќорден јмрабат  ( 21.—оф€н јмрабат), 9.јюб ≈л  ааби ( 20.јзиз Ѕуадуз )
–езерви: 1.ясин Ѕуну, 22.јхмед “ан€ути, 3.’амза ћендил, 17.Ќабил ƒирар, , 15.ёсеф јит-Ѕенасер, 23.ћехди  арсела, 11.‘айсал ‘аджр, 19.ёсеф ≈л Ќесири, 20.јзиз Ѕуадуз, 13.’алид Ѕутаиб

ÐШÑИÐ∞н»–јЌ: 1.јлиреза Ѕейраванд, 4.–узбех „ешми, 8.ћортеза ѕуралиганджи, 23.–амин –езае€н, 3.≈хсан ’аджи —афи, 9.ќмид ≈браими  ( 15.ѕеджман ћонтазери), 11.¬ахид јмири, 10. арим јнсари ‘ард , 7.ћасуд Ўоджаеи ( 17.ћехди “ареми), 18.јлиреза ƒжаханбахш  ( 14.—аман √одос), 20.—ердар јзмун
–езерви: 22.јмир јбедзаде, 12.–ашид ћазахери, 19.ћаджид ’осейни, 13.ћохамад –еза ’анзаде, 5.ћилад ћохамади, 6.—аид ≈затолахи, 2.ћехди “ораби, 16.–еза √учанеджад, 21.јшкан ƒежага

—тадион: "—анкт ѕетербург", —анкт ѕетербург - 67000
—ъди€: ƒжунейт „акър (“урци€)