изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-26 @ 15:22 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС




ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

БГ Футбол
17:45 часа:
Славия - Ботев (Пловдив) - Диема спорт
20:00 часа:
Локомотив (Пловдив) - Левски - Диема спорт

Футбол
13:00 часа: 
Леганес - Виляреал - beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 2 HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Spíler 2 TV / HD, beIN Connect TURKEY, DAZN Deutsch, DAZN Italia, LaLiga TV (eleven uk), QQ Sports, SKY NET Sports 2, SKY NET Sports HD, SportKlub 4 (croatia) Cable, SportKlub 4 (serbia) Cable, SportKlub 4 (slovenia) Cable, Strive Sport 
13:30 часа: Рома - Киево - Max Sport 2
15:30 часа: Уулвърхямптън - Бърнли - Диема спорт 2
16:00 часа: 
Ювентус - Сасуоло - Max Sport 2
16:30 часа:
Вердер - Нюрнберг - Евроспорт 2
17:15 часа:
Еспаньол - Леванте - Max Sport 1
18:00 часа: 
Евертън - Уест Хям - Диема спорт 2
18:00 часа: 
Бордо - Олимпик Ним - Нова спорт    
19:00 часа: Емполи - Лацио - Max Sport 2
19:00 часа: 
Фрайбург - Щутгарт - Евроспорт 2
21:30 часа: Каляри - Милан - Max Sport 2
21:45 часа: 
Севиля - Хетафе - Max Sport 1
22:00 часа: 
Марсилия - Гингам - Диема спорт 2

Баскетбол
17:50 часа: 
Русия - БЪЛГАРИЯ - квалификационна среща за световно първенство - БНТ 3

Художествена гимнастика
15:00 часа: Световно първенство по художествена гимнастика, финали на уредите, ансамбли - БНТ 3

Гребане
12:00 часа: Световно първенство по гребане - финали - БНТ 3

Формула 1
15:10 часа: Състезание за Голямата награда на Сингапур - Диема спорт

Волейбол
20:20 часа: Холандия – Франция - БНТ 2 
20:20 часа: Куба - БЪЛГАРИЯ  - БНТ 3, БНТ 1



ПО ИНТЕРНЕТ

Футбол
13:00 часа:
Леганес - Виляреал - ТУК
15:30 часа: Уулвърхямптън - Бърнли - ТУК
18:00 часа: Евертън - Уест Хям - ТУК
18:00 часа:
Бордо - Олимпик Ним - ТУК
19:00 часа: Фрайбург - ЩутгартТУК
22:00 часа: Марсилия - Гингам - ТУК

Баскетбол
17:50 часа: 
Русия - БЪЛГАРИЯ - квалификационна среща за световно първенство - ТУК

Художествена гимнастика

15:00 часа: Световно първенство по художествена гимнастика - финали на уредите, ансамбли - ТУК

Гребане
12:00 часа: Световно първенство по гребане - финали - ТУК

Формула 1
15:10 часа: Състезание за Голямата награда на Сингапур - ТУК

Волейбол
20:20 часа: Холандия – Франция - ТУК
20:20 часа: Куба - БЪЛГАРИЯ  - ТУК

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 2.14 секунди