изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-20 @ 09:25 EEST
ФУТБОЛ - СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА    
СпортФУТБОЛ - СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА


РЕЗУЛТАТИ - VII КРЪГ

Септември 98 (Тервел) - Светкавица (Търговище)       0:3

Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)          3:0 

Тополи 2010 (Тополи) - Устрем (Дончево)       1:0 

Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)      3:3 

Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Волов (Шумен) 1:1 

Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово) 0:2 

Кубрат 2016 (Кубрат) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 1. Суворово   7          6          0          1          20:5      18      

 2. Светкавица 6          5          1          0          15:1      16      

 3. Ботев (НП)  7          5          1          1          15:10    16      

 4. Спартак  (Вн)          7          4          3          0          23:9      15      

 5. Септември  7          4          1          2          18:13    13      

 6. Хитрино      6          3          1          2          10:6      10      

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 7. Локо (Русе) 6          2          1          3          5:9       7      

 8. Бенковски   7          2          1          4          5:19      7      

 9. Кубрат        6          1          2          3          12:13    5      

10. Тополи       6          1          1          4          3:10      4   

11. Устрем       7          1          0          6          4:16      3   

12. Калиакра    6          0          2          4          8:13      2      

13. Волов        6          0          2          4          4:18      2

 

ПРОГРАМА ЗА VIII КРЪГ

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч.

Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)      

Светкавица (Търговище) - Ботев (Нови пазар)   

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч.

Устрем (Дончево) - Хитрино (Хитрино)      

Волов (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)      

Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл. Русе) 

Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)  

Суворово 1 (Суворово) - почива

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.73 секунди