изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-12-10 @ 08:05 EET
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС





ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

БАСКЕТБОЛ
17:55 часа
(НБЛ) Балкан – Левски Лукойл (БНТ 3)

ТЕНИС
08:30 часа
Финален турнир на WTA в Сингапур (F+, Sport+ HD)
14:30 часа Финален турнир на WTA в Сингапур (F+, Sport+ HD)
15:00 часа Турнир за мъже във Виена (MAX Sport 1)
15:30 часа Турнир за мъже в Базел (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
07:45 часа
(Автомобилизъм) Световен шампионат за туристически автомобили на „Сузука“ (Евроспорт 1)
09:30 часа (Колоездене) Обиколка на Хайнан (Евроспорт 2)
10:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Зьолден (Евроспорт 1)
13:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Зьолден (Евроспорт 1)
17:30 часа (Суперспорт) Световна купа в Катар (Евроспорт 1)
19:00 часа (Супербайк) Световна купа в Катар (Евроспорт 1)
19:30 часа (Бокс) Професионална гала вечер в София (Диема Спорт 2)
20:00 часа (НХЛ) Филаделфия Флайърс – Ню Йорк Айлъндърс (MAX Sport 1)
21:00 часа (Формула 1) Гран При на Мексико, квалификация (Диема Спорт)
21:30 часа (Фигурно пързаляне) Гран При Скейт Канада (Евроспорт 2)
22:00 часа (Дартс) Европейско първенство (Нова Спорт)
22:30 часа (Бокс) Професионална Гала вечер в Лондон (Диема Спорт)
22:45 часа (Автомобилизъм) Порше Суперкупа в Мексико (Евроспорт 1)

БГ ФУТБОЛ
12:30 часа (Първа лига) Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица) (Диема Спорт)
15:00 часа (Първа лига) Берое – ЦСКА (Диема Спорт)
17:30 часа (Първа лига) Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа (Турция, Суперлига) Ерзурулспор – Касъмпаша (beIN Sports Turkey 1 HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Райо Валекано (beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, C More MAX HD (finland), DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream only), LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ерцгебирге – Арминия (Sky Bundesliga 4 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Кьолн – Хайденхайм (beIN Sports MENA 5 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, Fox Sports 4 HD (ned), Sky Bundesliga 3 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Падерборн – Зандхаузен (Sky Bundesliga 5 / HD)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Уфа (MATCH! Premier / HD, MATCH! TV / HD)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Мидълзбро – Дарби Каунти (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), Fox Sports 1 Africa, Nova Sports 1 HD (Hellas), Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Telekanal Futbol, Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 2 HD (norge), Ziggo Sport Select HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Парма (MAX Sport 3, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), beIN MAX 2 HD (turkey), DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Eleven Sports 3 Poland HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Nova Sports 4 HD (hellas), Sky Sport Calcio 1 / HD, Sky Sport Serie A / HD, Sony TEN 2 / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Коняспор – Истанбул Башакшехир (beIN Sports Turkey 1 HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Херта (beIN MAX 6 HD (france), beIN Sports MENA 4 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 2 Poland HD, Fox Sports 3 (ned), Idman TV, Sky Bundesliga 2 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport 1 (hungary) / HD, ST World Football / HD, ViaSport 1 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фортуна (Дюселдорф) – Волфсбург (beIN MAX 8 HD (france), Sky Bundesliga 4 / HD, ST Sports Arena)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хановер – Аугсбург (beIN MAX 9 HD (france), Sky Bundesliga 5 / HD, ST Sports Focus)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Байерн (Евроспорт 2, beIN MAX 7 HD (france), beIN Sports MENA 5 HD, Canal+ Sport HD (poland), Digi Sport 2 HD (svk), EuroSport 2 Bundesliga / HD, Fox Sports 4 HD (ned), MATCH! Futbol 2 / HD, Setanta Sports+ / HD, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 2 (hungary), ST Sports Premium / HD, Star Sports Select HD2, Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6, ViaSport 3 HD (norge)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Арсенал (Тула) – Оренбург (MATCH! Premier / HD, MATCH! TV / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Борнемут (beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Turkey 3 HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уотфорд – Хъдърсфилд (beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports Turkey 2 HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Уулвърхемптън (beIN Sports MENA 3 HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Саутхемптън – Нюкасъл (beIN Sports MENA 11 HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Кардиф (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 2 HD, Canal+ Sport 2 Afrique, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, EuroSport 1 Romania / HD, Kwesé Free Sports, MATCH! Futbol 1 / HD, RMC Sport 1 HD (France), S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports PL (ROI only) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Spíler 1 TV / HD, Star Sports Select HD1, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2 Sport Premium HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Ziggo Sport Select HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Реус (LaLiga 1|2|3 TV, LaLiga TV Bar M1, OpenSport.es [$] (geo/R)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Болтън – Хъл Сити (Нова Спорт, Arena Sport 1 / HD (svk), Digi Sport 4 HD (svk), Fox Sports 1 Africa, Nova Sports 3 HD (hellas), Sportdigital TV / HD, Telekanal Futbol, ViaSport 2 HD (norge)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Валенсия (Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN MAX 10 HD (france), beIN Sports Turkey 4 HD, Canal+ Poland / HD, Canal+ Sport 3 Afrique, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Sony TEN 1 / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), Spíler 2 TV / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
17:30 часа (Португалия, „А“ Лига) Авеш – Санта Клара (Sport TV África / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Анжер – Лион (Arena Sport 5 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN MAX 2 HD (turkey), beIN Sports MENA 6 HD, Canal+ France / HD, Canal+ Sport 1 Afrique, Digi Sport 2 (hun) / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, Nova Sports 4 HD (hellas), TV5 Monde Maghreb-Orient / HD)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Ювентус (MAX Sport 3, Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 2 UK (stream only), Futbol 1 (ukraine) / HD, GOL (España), MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Setanta Sports+ / HD, Sky Sport Calcio 1 / HD, Sky Sport Serie A / HD, Sony TEN 2 / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, Telekom Sport RO 2 / HD)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Анжи (MATCH! Premier / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Майорка – Лас Палмас (LaLiga TV Bar M2, M. Partidazo / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Гранада – Алмерия (LaLiga 1|2|3 TV M1, LaLiga TV Bar M1, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Анталияспор – Трабзонспор (beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 3 (hun), SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Уест Хям (Нова Спорт, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 Afrique, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sport (bulgaria) / HD, RMC Sport 1 HD (France), S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, Spíler 1 TV / HD, Star Sports Select HD1, TV2 Sport Premium HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Ейбар (Sport+ HD, beIN MAX 10 HD (france), beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 UK (stream only), ONE Sport Israel / HD, Sony TEN 1 / HD, Spíler 2 TV / HD)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Леганес (beIN Sports MENA 1 HD, Canal+ Now HD (poland), nSport+ / HD, ONE Sport Israel / HD, SportKlub 2 (slovenia)
19:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Лийдс – Нотингам (beIN MAX 9 HD (france), beIN Sports Turkey 4 HD, Fox Sports 1 Africa, Nova Sports 2 HD (hellas), Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, SportKlub 3 (slovenia), TV3 Sport (den) / HD)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Щутгарт (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 2 / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 3 Poland HD, EuroSport 2 Bundesliga / HD, Fox Sports 4 HD (ned), MATCH! Futbol 3 / HD, Sky Bundesliga 1 / HD, Sport 2 (hungary), ST World Football / HD, Telekom Sport RO 3, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) АДО Ден Хааг – НАК Бреда (Fox Sports 2 / HD (ned)
20:00 часа (Португалия, „А“ Лига) Рио Аве – Шавеш (Sport TV África / HD, Sport TV4 (portugal) / HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Грьонинген – ПСВ Айндховен (Arena Sport 1 / HD (svk), Fox Sports 1 HD (ned), Fox Sports 2 Africa, Nova Sports 3 HD (hellas), Polsat Sport News HD, Sportdigital TV / HD, Telekanal Futbol)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Де Граафшап – Екселсиор (Fox Sports 3 (ned)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Амиен – Нант (beIN MAX 7 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Страсбург (beIN MAX 8 HD (france), beIN Sports MENA 13 HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Каен (beIN MAX 5 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Дижон (Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN MAX 2 HD (turkey), beIN MAX 4 HD (france), beIN Sports MENA 6 HD, BT Sport 3 / HD, Canal+ Sport 1 Afrique, Digi Sport 2 (hun) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), ST Sports Premium / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Монпелие (beIN MAX 6 HD (france), Digi Sport 3 (hun)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Тенерифе – Алкоркон (LaLiga 1|2|3 TV M1, LaLiga TV Bar M2, OpenSport.es [$] (geo/R)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Торино – Фиорентина (MAX Sport 3, Arena Sport 1 (serbia), Аrena Sport 4 HD (cro), beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 2 UK (stream only), Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sports 2 HD (hellas), Setanta Sports+ / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Telekom Sport RO 3)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Кадис (LaLiga 1|2|3 TV M2, LaLiga TV Bar M3, OpenSport.es [$] (geo/R)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Реал Сосиедад (MAX Sport 2, Sport+ HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, C More Sport 2 HD (finland), Canal+ Sport 2 Afrique, CBC Sport HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 UK (stream only), Eleven Sports 3 Poland HD, LaLiga TV Bar / HD, M. Partidazo / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, SportKlub 1 (slovenia), SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, Spíler 2 TV / HD, Telekom Sport RO 4, Ziggo Sport Select HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Цволе – Хераклес (Fox Sports 2 / HD (ned)
22:30 часа (Португалия, „А“ Лига) Беленензеш – Бенфика (RMC Sport 1 HD (France), Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 (czech/svk) / HD, Sport TV África / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia)



ПО ИНТЕРНЕТ


БАСКЕТБОЛ
17:55 часа (НБЛ) Балкан – Левски Лукойл – ТУК

ТЕНИС
08:30 часа Финален турнир на WTA в Сингапур – ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Зьолден – ТУК
13:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Зьолден – ТУК
21:00 часа (Бокс) Професионална гала вечер в София – ТУК
21:00 часа (Формула 1) Гран При на Мексико, квалификация – ТУК
22:30 часа (Бокс) Професионална Гала вечер в Лондон – ТУК

ФУТБОЛ
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Райо Валекано – ТУК
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Уфа – ТУК
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Парма – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Херта – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фортуна (Дюселдорф) – Волфсбург – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хановер – Аугсбург – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Байерн – ТУК
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Арсенал (Тула) – Оренбург – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Борнемут – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уотфорд – Хъдърсфилд – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Уулвърхемптън – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Саутхемптън – Нюкасъл – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Кардиф – ТУК
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Валенсия – ТУК
18:00 часа (Франция, Лига 1) Анжер – Лион – ТУК
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Ювентус – ТУК
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Анжи – ТУК
19:30 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Уест Хям – ТУК
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Ейбар – ТУК
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Леганес – ТУК
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Щутгарт – ТУК
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) АДО Ден Хааг – НАК Бреда – ТУК
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Грьонинген – ПСВ Айндховен – ТУК
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Де Граафшап – Екселсиор – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Амиен – Нант – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Страсбург – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Каен – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Дижон – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Монпелие – ТУК
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Торино – Фиорентина – ТУК
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Реал Сосиедад – ТУК
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Цволе – Хераклес – ТУК
22:30 часа (Португалия, „А“ Лига) Беленензеш – Бенфика – ТУК

https://www.blitz.bg/

ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРАЖЕНИ-ПАРИ-ВЛАСТ

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди