изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-21 @ 09:45 EET
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ    
СпортОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ


ИЗТОЧНА ГРУПА – ДЕВЕТИ КРЪГ

"Интер" (Добрич) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)         1:0

"Рилци" (Добрич) - "Христо Ботев" (Стожер)  0:6      

"Дружба" (Люляково) - "Лозенец-2015" (Лозенец)       0:8

"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Орловец-2008" (Победа)   0:2

"Албена-97" (Оброчище) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"       8          8          0          0          31-2      24

2. "Лозенец-2015"        8          6          1          1          30-6      19

3. "Спортист-2011"       8          5          0          3          25-12    15

4. "Хр. Ботев"  8          5          0          3          20-13    15

5. "Добр. спортист"     8          4          0          4          11-17    12

6. "Интер"        8          4          0          4          20-17    12

7. "Рилци"        8          2          0          6          10-36    6

8. "Албена-97" 8          1          1          6          15-24    4

9. "Дружба"     8          0          0          8          3-38      0

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

10.11.2018 г. - 14:30 часа

"Дружба" (Люляково) - "Орловец-2008" (Победа)

"Рилци" (Добрич) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)

11.11.2018 г. - 14:30 часа

"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Хр. Ботев" (Стожер)

"Интер" (Добрич) - "Албена-97" (Оброчище)

"Лозенец-2015" (Лозенец) - почива

 

ЗАПАДНА ГРУПА – ОСМИ КРЪГ

03.11.2018 г. - 14:30 часа

"Спортист" (Стефаново) - "Спартак" (Зърнево)           4:2

"Вихър" (Жегларци) - "Вихър-2013" (Бранище)            3:0

"Заря-2006" (Крушари) - "Стрела-2004" (Орляк)          3:2

"Сокол-2012" (Соколово) - "Искра 41" (Бенковски)     3:2

"Добруджанец" (Овчарово) - "Дружба" (Безмер)        1:0

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Добруджанец"        8          8          0          0          26-1      24

2. "Дружба-Б"  8          7          0          1          30-7      21

3. "Спортист-Ст"          8          5          1          2          32-12    16

4. "Вихър-Ж"    8          3          3          2          20-10    12

5. "Спартак-З"  8          4          0          4          21-16    12

6. "Вихър-2013"           8          3          0          5          11-17    9

7. "Заря-2006"  8          2          2          4          10-23    8

8. "Сокол-2012"           8          2          1          5          14-31    7

9. "Искра 41"    8          1          1          6          10-35    4

10. "Стрела-2004"        8          1          0          7          8-30      3

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

10.11.2018 г. - 14:30 часа

"Искра 41" (Бенковски) - "Заря-2006" (Крушари)

"Спартак" (Зърнево) - "Вихър" (Жегларци)

11.11.2018 г. - 14:30 часа

"Дружба" (Безмер) - "Спортист" (Стефаново)

"Стрела-2004" (Орляк) - "Добруджанец" (Овчарово)

"Вихър-2013" (Бранище) - "Сокол-2012" (Соколово)

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди