изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-06-22 @ 10:44 EEST
ПЪЛНА ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ В РУСИЯ 2018 ГОДИНА    
Спорт На първенството ще се изиграят общо 64 двубоя на 12 стадиона в 11 града в Русия. Мачът на откриването се играе на 14 юни 2018 от 18:00 часа българско време на стадион \"Лужники\" в Москва и ще противопостави домакина Русия и Саудистка Арабия. Двубоите от груповата фаза се играят между 15:00 и 22:00 часа българско време. Осминафиналите и четвъртфиналите започват в 17:00 и 21:00 часа българско време.Полуфиналите и мачът за третото място се играят от 21:00 часа българско време. Финалът на 15 юли 2018 г. се играе на стадион „Лужники“ от 18:00 часа българско време.


По време на световното първенство часовата зона на България е UTC+3 (лятно часово време), като повечето мачове ще се играят в часовата зона на столицата Москва UTC+3. Единствените места с часова разлика са Калининград (UTC+2), Самара (UTC+4) и Екатеринбург (UTC+5).

Първите два отбора от всяка група продължават в осминафиналната фаза.

Класирането на отборите се определя по следния критерий:
- точките спечелени от мачовете в групите
- голова разлика от всички мачове в групите
- вкарани голове в груповата фаза

Ако два или повече отбора са с еднакви показатели от първите три показателя, класирането им се определя по следния начин:
- спечелени точки в мачовете между отборите с равни показатели
- голова разлика в мачовете между отборите с равни показатели
- вкарани голове в мачовете между отборите с равни показатели
- точки спечелени в класицията за феърплей

Програмата на груповата фаза на Мондиал 2018 (всички часове са в българско време)
Група \"А\"
1.  Русия
2.  С. Арабия
3.  Египет
4.  Уругвай

Програма
14 юни: 18:00 часа, Русия - Саудитска Арабия 5:0
15 юни: 15:00 часа, Египет - Уругвай 0:1
19 юни: 21:00 часа, Русия - Египет 3:1

20 юни: 18:00 часа, Уругвай - Саудитска Арабия 1:0
25 юни: 17:00 часа, Уругвай - Русия
25 юни: 17:00 часа, Саудитска Арабия - Египет

Група \"В\"
1.  Португалия
2.  Испания
3.  Мароко
4.  Иран

Програма
15 юни: 18:00 часа, Мароко - Иран 0:1
15 юни: 21:00 часа, Португалия - Испания 3:3
20 юни: 15:00 часа, Португалия - Мароко 1:0
20 юни: 21:00 часа, Иран - Испания 0:1
25 юни: 21:00 часа, Иран - Португалия
25 юни: 21:00 часа, Испания - Мароко

Група \"С\"
1.  Франция
2.  Австралия
3.  Перу
4.  Дания

Програма
16 юни: 13:00 часа, Франция - Австралия 2:1

16 юни: 19:00 часа, Перу - Дания 0:1
21 юни: 15:00 часа, Франция - Перу
21 юни: 18:00 часа, Дания - Австралия
26 юни: 17:00 часа, Дания - Франция
26 юни: 17:00 часа, Австралия - Перу

Група \"D\"
1.  Аржентина
2.  Исландия
3.  Хърватия
4.  Нигерия

Програма
16 юни: 16:00 часа, Аржентина - Исландия 1:1

16 юни: 22:00 часа, Хърватия - Нигерия 2:0
21 юни: 21:00 часа, Аржентина - Хърватия
22 юни: 18:00 часа, Нигерия - Исландия
26 юни: 21:00 часа, Нигерия - Аржентина
26 юни: 21:00 часа, Исландия - Хърватия

Група \"Е\"
1.  Бразилия
2.  Швейцария
3.  Коста Рика
4.  Сърбия

Програма
17 юни: 15:00 часа, Коста Рика - Сърбия 0:1

17 юни: 21:00 часа, Бразилия - Швейцария 1:1
22 юни: 15:00 часа, Бразилия - Коста Рика
22 юни: 21:00 часа, Сърбия - Швейцария
27 юни: 21:00 часа, Сърбия - Бразилия
27 юни: 21:00 часа, Швейцария - Коста Рика

Група \"F\"
1.  Германия
2.  Мексико
3.  Швеция
4.  Южна Корея

Програма
17 юни: 18:00 часа, Германия - Мексико 0:1
18 юни: 15:00 часа, Швеция - Южна Корея 1:0
23 юни: 18:00 часа, Германия - Швеция
23 юни: 21:00 часа, Южна Корея - Мексико
27 юни: 17:00 часа, Южна Корея - Германия
27 юни: 17:00 часа, Мексико - Швеция

Група \"G\"
1.  Белгия
2.  Панама
3.  Тунис
4. Image result for england flag Англия

Програма
18 юни: 18:00 часа, Белгия - Панама 3:0

18 юни: 21:00 часа, Тунис - Англия 1:2
23 юни: 15:00 часа, Белгия - Тунис
24 юни: 15:00 часа, Англия - Панама
28 юни: 21:00 часа, Англия - Белгия
28 юни: 21:00 часа, Панама - Тунис

Група \"Н\"
1.  Полша
2.  Сенегал
3.  Колумбия
4.  Япония

Програма
19 юни: 15:00 часа, Полша - Сенегал 1:2
19 юни: 18:00 часа, Колумбия - Япония 1:2
24 юни: 18:00 часа, Япония - Сенегал
24 юни: 21:00 часа, Полша - Колумбия
28 юни: 17:00 часа, Япония - Полша
28 юни: 17:00 часа, Сенегал - Колумбия


Програма на елиминационната фаза на Световното първенство:

Вижте профилите на всички участници на Мондиала:

ГРУПА А
1.  Русия
2.  С. Арабия
3.  Египет
4.  Уругвай
ГРУПА В
1.  Португалия
2.  Испания
3.  Мароко
4.  Иран
ГРУПА C
1.  Франция
2.  Австралия
3.  Перу
4.  Дания
ГРУПА D
1.  Аржентина
2.  Исландия
3.  Хърватия
4.  Нигерия
ГРУПА E
1.  Бразилия
2.  Швейцария
3.  Коста Рика
4.  Сърбия
ГРУПА F
1.  Германия
2.  Мексико
3.  Швеция
4.  Южна Корея
ГРУПА G
1.  Белгия
2.  Панама
3.  Тунис
4. Image result for england flag Англия
ГРУПА H
1.  Полша
2.  Сенегал
3.  Колумбия
4.  Япония

https://www.blitz.bg

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.13 секунди